Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Seagate Media

Seagate Media

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Seagate Media, Seagate’in harici depolama çözümleri ile beraber çalışan bir uygulama olup, tüm resim, video, müzik arşivinize ve evraklarınıza dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman internet irtibatına lüzum dinlemeden ulaşma basitliği sunmaktadır. Mobil aygıtınızda alan açmak ve ehemmiyetli dosyalarınızı yedeklemek için Seagate’in Wireless Plus, Central veya LaCie Fuel depolama makinelerinden birini seçim ediyorsanız Seagate Media uygulaması sayesinde depoladığınız tüm dosyalara Windows 8 tablet veya bilgisayarınızı ulaşabilir, içeriklerini görüntüleyebilirsiniz.

Seagate Media uygulamasını Seagate Wireless Plus, Seagate Central veya LaCie Fuel depolama aygıtlarınızdaki dosyalara ulaşmak için kullanabilmenin yanında tablet ve bilgisayarınızdaki resim, video ve diğer dosyalarınızı geçimli depolama aygıtlarınıza aktarmak için kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda yeterli alan yoksa veya düşük dahili depolama alanı ile gelmişse bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Dosyalarınızı banal ve ayrıntılı olmak üzere iki değişik biçimde listeleyebilen Seagate Media uygulamasının en sevdiğim yanı dahili oynatıcı ile gelmesi. Bu sayede hd videolarınızı oynatmak veya müzik dinlemek için tablet veya bilgisayarınızda yüklü medya oynatıcısını kullanmak vaziyetinde kalmıyorsunuz.

Seagate Media BENZER İÇERİKLER
Seagate Media YAPILAN YORUMLAR