Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ScreenTake

ScreenTake

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ScreenTake, ekran görüntülerinizi tek tuşla süratlice almanızı veya hareketli GIF ekran kaydı yapmanızı sağlayan ve kısa link alabileceğiniz pratik bir uygulamadır. Rakiplerine göre artı özelliklere sahip olan program, sadece Windows için sunulurken aynı zamanda süratli çalışmasıyla başarısını ispatlıyor.

ScreenTake’in ön tasarıya çıkan özelliklerinden biri, ekran görüntüsü almak istediğiniz pencereyi seçerek otomatik olarak kendisi alabiliyor olması. Ayrıca birden fazla ekran görüntüsü almanız gerekiyorsa, suskun modu açabilir ve ekran görüntüsü almaya başlayabilirsiniz. Daha sonra da program sembolünden “Suskun Modları Göster” tuşuna tıklayarak işinizi bitirebilirsiniz. Böylece operasyonunuzu süratle halledebilirsiniz.

Aldığınız ekran görüntüsüne çizimler yapabilir ve anekdotlar alabilirsiniz. İlave Ettiğiniz çizimleri taşıyabilir, yine ebatlandırabilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca GIF takviyeyi ile artı bir özellik sunan ScreenTake, pek çok etrafa paylaşılabilir iletişim sunmasıyla da dikkat topluyor.

ScreenTake Özellikleri

Uslu İdrak Etme Paylaşılabilir Link alın. Hareketli GIF Takviyeyi Ultra Editor modu ile üst seviye özelleştirme 

ScreenTake BENZER İÇERİKLER
ScreenTake YAPILAN YORUMLAR