Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
şans

şans

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 8 tablet ve bilgisayarlar için en iyi dosya sıkıştırma ve açma uygulaması WinZip’in fiyatsız seçeneği olarak gösterebileceğimiz 7z, 7z, ZIP, RAR, CAB, TAR ve İstanbul Sanayi Odası ve öbür arşiv dosyalarını zaferli bir biçimde açabiliyor ve arşivli dosyalarınızı dilediğiniz bir klasöre çıkartma ihtimali veriyor.

Dosyalarınızı yüksek süratte arşivleyebilen aynı süratte de arşivden çıkarabilen 7z uygulaması son derece çağdaş, sade ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüz ile gelmekte. Uygulamayı ilk açtığınızda dosya ve klasörleriniz için arşivleme mi ve arşivden çıkarma mı harekâtı uygulayacağınız soruluyor. Sonraki ekranda arşivlediğiniz veya arşivden çıkarılan dosya ve klasörleriniz için konum tercihi yapıyorsunuz. Dosyalarınız sıkıştırılırken alt kısma konumlandırılmış bardan ilerleme gidişatını görebiliyor, dilerseniz iptal edebiliyorsunuz.

7z Özellikleri:

Yüksek derecede sıkıştırma Yüksek süratte sıkıştırma Yüksek süratte açma “*.zip”, “*.7z”, “*.bz2”, “*.bzip2”, “*.gz”, “*.gzip”, “*.tgz”, “*.tar”, “*.rar”, “*.xz”, “*.cab”, “*.istanbul sanayi odası”, “*.lzma”, “*.cpio”, “*.ar”, “*.lzip”, “*.lzop” formatları için arşivden çıkarma “*.zip”, “*.gz”, “*.bz2”, “*.7z”, “*.xz”, “*.istanbul sanayi odası”, “*.lzma”, “*.cpio”, “*.ar”, “*.lzip”, “*.lzop”, “*.lz4” formatında arşivleme

şans BENZER İÇERİKLER
şans YAPILAN YORUMLAR