Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları, Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S7 çıkış yapmadan internete sızdırılan ve içerisinde Samsung Galaxy S7’de kullanılacak olan fotoğrafı duvar kağıtlarını kapsayan bir duvar kağıdı koliyidir.

Bilgisayarlarınıza veya mobil makinelerinize tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bu duvar kağıtları oldukça yüksek çözünürlüklere sahipler. Bu sayede ekranınızda net bir görüntü tutabilmeniz olası. Duvar kağıdı kutuyu içerisinde yer alan 13 değişik duvar kağıdı ilk bakışta birbirlerine benzese de tasarım olarak ufak değişiklikler kapsıyorlar. Samsung Galaxy S7’de kullanılacak bu duvar kağıtlarında genel olarak sade ve göz yormayan bir tasarım seçim edilmiş. Bu sayede mobil makinenizin ekranına veya bilgisayarınızın ekranına bakarken gözleriniz yorulmadan operasyon yapabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları kolisini bilgisayarınızda açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil makinelerinizde bu kolinin içindeki duvar kağıtlarını açmak için ise Winrar’ın mobil versiyonunu kullanabilirsiniz:

 

RAR for Android RAR for Android RAR for Android, WinRAR tarafından geliştirilmiş eforlu bir dosya sıkıştırma ve açma uygulamasıdır. İndir

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR