Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları, Samsung’un önümüzdeki günlerde fotoğrafı olarak tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 7‘de yer alacak duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı kutuyu.

Tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu sayesinde Galaxy Note 7 modelindeki bir uslu telefon kullanmıyor olsanız dahi bu yeni phablet telefonun  görünümünü değişik marka ve model uslu telefonunuza veya tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil aygıtlar için planlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları içinde toplamda 9 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 9 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2240 x 2240 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları Samsung Galaxy Note 7’nin geniş ekranı için planlanmış.

Şayet Galaxy Note 7’nin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki arşiv dosyasını açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil makinelerinizde arşiv dosyasını açmak için Winzip’in mobil versiyonundan yararlanabilirsiniz:

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR