Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung DeX

Samsung DeX

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Samsung Galaxy aygıtınızı büyük ekranda kullanmak için monitörünüze veya TV’nize bağlayın. Sadece bir USB kablosuyla, telefonunuzun PC ve Mac’teki imkânlarını Samsung DeX ile kullanmaya başlayın.

Günlük olarak telefonunuzdan yaptığınız şeyleri düşünün: Samsung DeX, minik ekrandan büyüğüne meselesiz bir biçimde geçiş yapmanızı sağlar, böylece aynı anda birden fazla şey yapabilirsiniz. Çoklu misyonu bir sonraki seviyeye taşıyın. Samsung DeX modunda, telefonunuzu hala kullanırken videolar, fotoğraflar ve dokümanlar gibi şeylere daha geniş ekranda yakından bakabilirsiniz.

Metinleri hakimiyet ederken monitörden film seyredin veya odak noktanızı bozmadan evrakları gözden geçirirken bir görüşme yapın. Samsung DeX ile daha fazla şey yapmak için iki ekrana sahip olacaksınız.

Tabletinizde Samsung DeX ile istediğiniz yerde basitçe çalışın ve reyin oynayın. DeX moduna geçmek için sadece Süratli oturumdaki düğmesine değerek başlayın, tabletinizi bir PC gibi kullanmanıza izin veren özellikler sunulacak.

Samsung DeX BENZER İÇERİKLER
Samsung DeX YAPILAN YORUMLAR