Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Saf APK Kurulumu

Saf APK Kurulumu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Android APK / XAPK Yükleme ve İndirme Programı

Pure APK Install, Windows PC kullanıcıları için Android APK ve XAPK yükleme programı. En emin APK indirme siteleri arasında olan APKPure takımı tarafından geliştirilen Pure APK Install ile Windows işletim sistemli bilgisayarınızdan Android telefonunuza APK ve XAPK formatındaki uygulama ve oyunları yükleyebilirsiniz. Bilgisayardan APK ve XAPK dosyalarını açmak, yüklemek için fiyatsız ve meselesiz bir program arıyorsanız Pure APK Install’u öneri ederim.

En iyi fiyatsız Android APK ve XAPK yükleyicilerden biri olan Pure APK Install, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32/64bit ve hatta Windows XP ile şahane çalışır. Android 2.3 ve üzeri yüklü telefon ve tabletlerle geçimlidir. Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Motorola, HTC dahil tüm Android markların telefonlarından APK yüklemesi yapabilirsiniz. Bilgisayardan Android APK – XAPK dosyalarını indirmenin ve açmanın en emin yolu olan Pure APK Install, çek – vazgeç takviyesiyle basit kullanım sağlar. Bu programla OBB dosyalarını da kapsayan APK’ları XAPK uzantılı dosyaları nasıl açabileceğinizden de bahsedeyim.

Bilgisayardan Android Telefona APK / XAPK Yükleme

XAPK OBB kapsayan APK veya APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınızda Pure APK Install programını açın. XAPK / APK yüklemesini tamamlamak için, Android telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarın USB portuna bağlamadan evvel Android makinenizde USB Kusur Ayıklama’yı aktifleştirmeniz gerekir. Bilgisayarınızdaki XAPK, APK dosyasını çekip vazgeçin veeya Open APK file’a tıklayın. Uygulamayı ön izleyin ve yüklemek için harici SD kart External SD card veya Android dahili hafızayı Internal Android memory seçin. Ardından XAPK / APK montajını başlatmak için “Install” butonuna tıklayın. Mevcut montaj başlamadan evvel de bu ayarı değiştirebilirsiniz. XAPK, APK montajının bitmesi saniyeler sürecektir. OBB dosyası kapsayan APK’lar XAPK ebadı 1GB’tan büyükse birkaç dakikanızı alabilir. Bu evrede .OBB dosyasını Android telefonunuza yükleyebilir veya .obb dosyasını Android telefonunuza elle kopyalayabilirsiniz. Android makinenize reyin apk dosyasını indirin ve yükleyin. .xapk uzantılı dosyayı yine adlandır ile .zip uzantısını çevirin. Dosyayı zipten çıkarın ve “com.oyunadi.obb” isimli .obb dosyasını şu konuma kopyalayın: /SDCARD/storage/emulated/0/Android/obb/com.oyunadi/

Anekdot: Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarın USB portuna bağlarsanız .obb dosyasını Android makinenize aktarabilirsiniz.

Saf APK Kurulumu BENZER İÇERİKLER
Saf APK Kurulumu YAPILAN YORUMLAR