Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Türkçe Yama

Rockstar Sosyal Kulübü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Rockstar Social Club şayet bilgisayarınızda GTA 5, Max Payne 3 ve L.A. Noire gibi nitelikli Rockstar oyunlarını oynamak isterseniz yüklemeniz gerkeen bir reyin vasıtayı.

Rockstar tarafından yayınlanan bu reyin giriş vasıtayı esas olarak bilgisayarınızda yüklü olan Rockstar oyunlarının lisans teftişlerini yapıyor. Rastgele bir Rockstar oyununun dijital mahsul anatharını satın altığınızda bu anahtarı Rockstar Social Club üzerinden aktifleştirebiliyorsunuz. Oyunu her açtığınızda Rockstar Social Club üzerinden reyin başlatılıyor ve bu sayede oyunu oynayabiliyorsunuz.

Rockstar Social Club bir sosyal platform olarak da iş görmekte. Rockstar Social Club kullanarak Rockstar oyunlarında karşılaştığınız öbür oyuncuları dost listenize ilave edebiliyorsunuz. Bu dostlarınızın başarımlarını, reyin içi gelişimlerini ve paylaştıkları ekran görüntülerini Rockstar Social Club üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Eş biçimde siz de Rockstar oyunlarında tuttuğunuz hoş kareleri ekran görüntüsü olarak Rockstar Social Club üzerinde paylaşabiliyorsunuz ve oyuncu topluluğuna gösterebiliyorsunuz. Oyunlarda kazandğınız başarımlar, asıllaştırdığınız güç misyonlar madalyalar biçiminde Rockstar Social Club’da dostlarınız tarafından görülebiliyor.

Rockstar Social Club indirdikten sonra kendinize bir Social Club hesabı açmanız veya mevcut Social Club hesabınızla sisteme giriş yapmanız gerekiyor.

Rockstar Sosyal Kulübü BENZER İÇERİKLER
Rockstar Sosyal Kulübü YAPILAN YORUMLAR