Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
RiftCat Masaüstü İstemcisi

RiftCat Masaüstü İstemcisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

RiftCat Desktop Client şayet bilgisayarınızda çalışan ve Oculus Rift veya HTC Vive gibi sanal gerçeklik sistemleri için planlanmış yüksek grafik niteliğine sahip sanal gerçeklik oyunlarını mobil makinenizde oynayamak isterseniz güzelinize gidebilecek bir sanal gerçeklik programı.

Bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir sabal asıllık emülatörü olan RiftCat Desktop Client esas olarak mobil aygıtınıza yükleyeceğiniz VRidge uygulamasıyla eşleşerek bilgisayarınızdaki görüntüyü WiFi ağınız üzerinden mobil aygıtınıza aktarıyor. Bunun yanında Google Cardboard gibi mobil sanal gerçeklik gözlüklerinin kullandığı mobil makinenizin hareket sensörlerini Oculus Rift ve SteamVR sanal gerçeklik sistemlerindeki sensörlerle eşleştiriyor. Neticede mobil aygıtınız üzerinden bilgisayarınızda çalışan yüksek nitelikli grafiklere sahip sanal gerçeklik oyunlarını oynayabiliyorsunuz.

RiftCat Desktop Client size mantıklı maliyetli Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğünüz aracılığıyla yüksek maliyetli sanal gerçeklik sistemleri için planlanmış oyunları oynayabilme olanağı vermekte.
RiftCat Desktop Client’i çalıştırabilmek için bu irtibat üzerinden VRidge uygulamasını indirerek mobil aygıtınıza kurun ve program aracılığıyla bilgisayarınızı ve mobil makinenizi eşleştirin:

RiftCat Masaüstü İstemcisi BENZER İÇERİKLER
RiftCat Masaüstü İstemcisi YAPILAN YORUMLAR