Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Reuters

Reuters

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Reuters, dünyanın önde gelen haber ajanslarından ve mobilin yanı gizeme Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel uygulaması yer almakta. Yurt dışında olan biteni takip etmek için müracaat ettiğiniz kaynaklardan birisi de Reuters ise fotoğrafı uygulamasını indirerek web tarayıcınızı açmadan popüler gazetenin sunduğu tüm içeriğe süratlice göz atabilirsiniz.

Türkiye gündemi kadar yurt dışında da olan biteni takip eden biriyseniz en emin yabancı haber ajansları arasında yer alan Reuters’ın Windows 8 uygulamasını nasihat ederim. Son dakika haberleri, siyaset, iş, finans ve daha pek çok kategoride derlenmiş haberlerin yanında çok özel videolar, profesyonel şahıslar tarafından çekilmiş eşsiz fotoğafları, köşe yazılarını, tahlilleri bünyesinde barındıran uygulamada haberler başlık olarak gösteriliyor. Böylece habere girmeden tek bakışta ne büyümeler olmuş görebiliyorsunuz. Habere tıkladığınızda ise sizi son derece kolay, yalnızca haber metninin yer aldığı bir sayfa karşılıyor. Haber sayfasında yazı tipini ve ebadını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Ancak burada sosyal ağlarda paylaşım için bir alternatif koyulmamış.

Haberleri olanağı da sunan Reuters Windows 8 uygulamasının arayüzü de son derece çağdaş ve kolay. Tüm haberler kategorilere bölmüş. Alakanızı sürükleyen mevzularda yazılmış haberlere, dikkat toplayan haberlere, slayt şovlara, videolara rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Reuters, Dünya gündemini takip edebileceğiniz haber kaynaklarından biri. Haberleri yurt dışı kaynaklardan da okumayı hoşlanıyorsanız indirip bir göz atmanızı öneririm.

Reuters BENZER İÇERİKLER
Reuters YAPILAN YORUMLAR