Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Resim Kolajı

Resim Kolajı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Pic Collage, Windows bilgisayar ve tabletinizde resim kolajı hazırlamak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri ve fiyatsız olarak geliyor. Makinenizdeki resimler veya internetten bulduğunuz resimler üzerinde tertip etme yapabiliyorsunuz.

Birkaç resmi aynı kareye sığdırmak için kullandığımız kolaj uygulamalarından biri olan Pic Collage, son olarak Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Kullanışlı, çağdaş ve olabildiğince sade arayüzü sayesinde hem dokunmatik hem de basmakalıp bilgisayarlarda rahat bir kullanım sunan kolaj uygulamasında resimler üzerinde bütün tertip etme yetkisine sahipsiniz. Arka tasarılar, efektler, kenarlıklar, çıkartmalar kıacası kolajınızı renklendiren çok rakamda taşıt bulunmakta. Ekranın altına konumlandırılan bu vasıtaları kullanmak son derece kolay.

Profesyonel kullanıcılara hitap eden resim operasyona yazılımı Photoshop’un kolaylaştırılmış hali diyebileceğimiz Pic Collage’da hazırladığınız kolajları doğrudan dostlarınızla sosyal ağlar üzerinden veya e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.

Resim Kolajı BENZER İÇERİKLER
Resim Kolajı YAPILAN YORUMLAR