Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Remix OS

Remix OS

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Remix OS, masaüstü bilgisayarınızda Android tecrübeyi yaşamak istiyorsanız seçim edebileceğiniz bir işletim sistemi ve hem indirmesi hem de kullanımı tamamen fiyatsız olmasının yanında Windows yüklü bilgisayarınızda ikinci bir işletim sistemi olarak kullanabiliyorsunuz. Intel tabanlı PC’ler ile geçimli olan Android tabanlı işletim sisteminde Android uygulamaları tıpkı Windows’taki gibi pencere görünümünde ve doğrudan masaüstünüze yerleştirdiğiniz kısayollar gözde uygulamalarınıza rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Windows işletim sistemli PC’ye Android kurma gibi bir düşünceniz varsa Remix OS ile bunu basitlikle yapmanız olası. Tüm Android uygulamalarını masaüstünüze taşıyabileceğiniz işletim sistemi son derece sade arayüze sahip. Windows’tan alışkın olduğumuz Başlat menüsü bulunuyor ki buradan PC’nizde yüklü tüm Android uygulamalarını ulaşabiliyorsunuz ve sistemi kapatıp, yine başlatabiliyorsunuz. WhatsApp, Facebook, Twitter ve değişik bildirimlerinizi Windows’taki Operasyon Merkezi alanına konumlandırılmış Bildirimler menüsünden takip ediyorsunuz. Burada indirmeleriniz de gözüküyor. Sistem tepsisinde ses, WiFi, tarih gibi sıklıkla kullanılan öğeler de Remix OS’da aynı yerde kullanıma sunulmuş.

Remix OS Montaj Adımları:

İndirdiğiniz kutu dosyayı zipten çıkarın. USB hafızanızı PC’nize takın. Remix OS USB Tool’u açın ve ekrandaki direktifleri takip ederek montaj diskinizi oluşturun. PC’nizi yine başlatın. Boot etme esnasında F12’ye basarak Boot menüsüne girin. Boot alternatifi olarak USB Storage Device’ı seçin. Guest Mode veya Resident Mode alternatiflerinden birini seçerek Remix OS’u başlatın.

Asgari Sistem İhtiyaçları:

FAT32 formatını destekleyen en az 8GB kapasiteli ve 20MB/s yazma süratine sahip USB 3.0 flash hafıza USB’den önyükleme alternatifi sunan bir PC

Beta Sürüm Yenilikleri:

UEFI takviyeyi ilave edildi 64-bit takviyeyi ilave edildi Dual boot Çift önyükleme OTA takviyeyi ilave edildi 50’ye yakın büyük kusur düzenlendi

Remix OS BENZER İÇERİKLER
Remix OS YAPILAN YORUMLAR