Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Reimage

Reimage

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Reimage Plus isimli yazılım son zamanlarda bazı antivirüs programları tarafından kullanıcıyı satın almaya yönlendirdiği için istenmeyen program kategorisinde yer almaktadır. Bu sebeple yazılımı indirmek veya kurmak kullanıcıların kendi inisiyatifindedir.

Reimage, bilgisayarlarınızda bulunan kusurları ayıklayan şahane bir sistem bakım, arınma ve optimizasyon programı. Windows işletim sistemine sahip makinelerinizde kullanabileceğiniz bu programda, evvel bilgisayarlarınızdaki bilgiler derleniyor ve PC profiliniz ortaya çıkarılıyor, daha sonra yapılan tahliller neticesinde PC kararınızın raporunu görüyorsunuz. Bu düzeyden sonra ise PC güvenliği tahlil ediliyor. Son olarak özet kısmında karar meseleleri, güvenlik tehditleri, defter kaydı ve Windows zarar gidişatına dair kapsamlı bir neticeye erişiyorsunuz. 

Reimage programını ilk açtığınızda şık ve sade arayüzü sizi karşılıyor. Zati yükleme harekâtından sonra hiçbir harekât yapmanıza gerek kalmadan program tahlil yapmaya başlıyor. Reimage’de ilk olarak bilgilerin derlendiğini göreceksiniz. Bunun emeli, onarım düzeyi için PC bilgilerinizi sıkıştırmak ve ön tarama neticesinde PC’niz hakkında süratli bir fikir edinmenizi sağlamak. Süratli dediğime bakmayın, Reimage canınızı sıkan problemlerin çoğunun sebebi bulabilir ve manuel harekât yapmanıza gerek kalmadan onarır. 

Reimage Bilgisayarınız Hakkında Size Ayrıntılı Bilgi Verir

İkinci evreye gelindiğinde sistem yapılandırmasını ve ekipmanını tanımlamak için PC Profiliniz ortaya çıkarılıyor. Bu düzeyde sistem bilgileriniz, sistem alanınızdaki mevcut boş alan, toplam teçhizat ebadınız ve PC’nizdeki toplam hafızayı göreceksiniz. Reimage size bilgisayar donanımızın ne kadar iyi olduğuyla alakalı fikir verecektir. PC Profilinizin çıkarıldığı bu kısımda son olarak teçhizat incelemesinin bir özetini bulacaksınız. Burada CPU çalışma sürati, hard disk sürati ve CPU sıcaklığına dair rapora erişebilirsiniz. 

Reimage PC Güvenliğini ve Kararını Üst Seviyeye Çıkarır

Reimage programının en beğendiğim özelliği, boot up virüslerini ve değişik makûs emelli yazılımları tespit ederek onarım sırasında bu tehditleri ortadan kaldırması diyebilirim. Onarım harekâtı bitirildiğinde bilgisayarınızdaki zararlar online veritabanındaki sağlam dosyalarla değiştiriliyor ve daha önceki haline getiriliyor. Bunun yanında son 4 ay içinde olağandışı bir biçimde zarara uğrayan programların bir dökümünü de bulabiliyorsunuz. Ayrıca geçici klasör taraması ve registry taraması neticelerini de görebilirsiniz.

Şayet bilgisayarınızın mevcut gidişatına dair bilgi almak isterseniz Reimage’in fiyatsız sınama versiyonunu indirebilirsiniz.

Reimage BENZER İÇERİKLER
Reimage YAPILAN YORUMLAR