Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recuva

Recuva

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Recuva, bilgisayarınızda silinen dosyaları geri getirme mevzusunda kullanıcıların en büyük dayanakçıları arasında yer alan fiyatsız bir dosya kurtarma programıdır.

Oldukça kolay bir montaj adımının ardından kullanmaya başlayabileceğiniz program üzerinde yer alan illüzyonist takviyesiyle, bilgisayarınızdan silinen dosyalar için tarama reelleştirebilirsiniz.

İsteyerek veya yanlışlıkla bilgisayarınızdan silmiş olduğunuz dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz galibiyetli yazılımlara arasında yer alan Recuva ile bilgisayarınızdan silinen fotoğraflar, sesler, dökümanlar, videolar, sıkıştırılmış dosyalar ve e-postalar için tarama yapabilirsiniz. Tarama neticesinde sizin için kurtarabileceğiniz veya bir diğer deyişle geri dönüştürebileceğiniz dosyalar listelenecektir. Bu sayede istediğiniz dosyaları süratlice geri dönüştürme kısmetine sahip olabilirsiniz.

Silinen dosyaları geri getirmek için kullanıcılarına değişik iki tarama modu sunan program ile silinen dosyalar için kısa süren esas bir tarama yapabileceğiniz gibi daha uzun süren derin taramalar da reelleştirebilirsiniz. Şayet kurtarmak istediğiniz dosyalara esas tarama neticesinde erişemediyseniz, derin arama alternatifi büyük bir olasılıkla aradığınız dosyalara erişmenize imkân sağlayacaktır.

Bilgisayarınızda yer alan dahili diskler üzerinde tarama yapabileceğiniz gibi, bilgisayarınıza bağlayacağınız harici diskler üzerinde de tarama yapma talihini sizlere sunan Recuva ile harici diskleriniz veya SD kartlarınız üzerinden silinen bilgileri de kurtarabilirsiniz.

Tarama operasyonu sonunda; kurtarılabilecek dosyaların yer aldığı pencerede rastgele bir fotoğraf dosyasını seçmeniz vaziyetinde, bu fotoğraf dosyasının ufak önizlemesini görüntüleyebilir ve böylece geri getirmek istediğiniz dosyalara çok daha basit bir biçimde karar verebilirsiniz.

Netice olarak bilgisayardan silinen dosyaları geri getirmek için bir programa lüzumunuz varsa, Recuva kesinlikle sınamanız gereken ilk yazılımlardan biri olmalı.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Recuva BENZER İÇERİKLER
Recuva YAPILAN YORUMLAR