Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Readly

Readly

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 8 kullanıcıları için masaüstü uygulaması olarak da sunulan Readly, web tecrübesinden daha aşırısını arayanlar için fiyatsız sunulan bir çalışma. 800’den fazla mecmuayı takip etmek için aylık 10 dolarlık bir ödeme yaptığınız bu uygulamayı fiyatsız olarak indirdikten sonra azalık operasyonunuzu bitirmeniz gerekiyor.

Dünyanın en çok hoşlanılan mecmualarını bir araya toplamayı muvaffak olan Readly, 800’ü aşan değişik kaynağı bir arada bulunduryor. Bunların arasında dikkat toplayanlar elbette Rolling Stone, Women’s Health, Men’s Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık mecmualar. Tüm bu kaynaklara meselesiz ve hudutsuz bir ulaşım asıllaştırabiliyorsunuz.

Azalık harekâtını bitirdiğinizde giriş yetkisini size sunan uygulama kullanmış olduğunuz platformlara göre ayarlanmış bir arayüze sahip. Bu sebeple masaüstündeki Windows 8 uygulaması da kendine has bir tecrübe sunuyor. Öte yandan aynı hesapla dilerseniz telefonlarınızdan veya tabletlerinizden de mecmualara erişebiliyorsunuz. Olur da birden çok şahıs aynı hesaba bağlanırsa 5 değişik aygıta bütün yetki verip ailece değişik mecmualar okumanız olası.

Sadece bir mecmua okuma taşıtı olmayan Readly, mecmuaların içeriklerini yakınlaştırma, sayfaları yer imi olarak kaydolma ve sosyal medya hesaplarından paylaşma gibi çağdaş özellikleri de kullanmanızı sağlıyor. Her gün aktüellenen veritabanına ilave edilen mecmualar sayesinde alaka alanınız için hudutsuz okuma materyali elde ediyorsunuz. Bu sebeple Readly ile bunalacağınıza pek olasılık vermiyorum.

Azalık müracaatlarını kabul etkeniz vaziyetinde 2 haftalık bir sınama süresi sunan Readly, bu zaman zarfın fiyatsız oalrak mecmuaları takip etmenize izin veriyor. Süre dolduğunda hizmete devam edebilmeniz için aylık 10 dolar ödemeniz gerekiyor.

Readly BENZER İÇERİKLER
Readly YAPILAN YORUMLAR