Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Razer Oyun Hızlandırıcı

Razer Oyun Hızlandırıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Razer Game Booster bilgisayarınızın sistem performansını oyunları daha süratli oynayabileceğiniz biçimde optimize eden fiyatsız ve galibiyetli bir yazılımdır. Razer ve iObit ortaklığıyla ortaya çıkan bu galibiyetli yazılım sayesinde sisteminiz üzerinde çok daha yüksek bir reyin performansına sahip olacaksınız.

Tek bir tıklamayla uygulama otomatik olarak tüm sistem kaynaklarını oynamak istediğiniz oyunlardan azami performansı elde edebileceğiniz biçimde optimize eder ve böylece sizler internet üzerinden hangi reyin için hangi ayarları kullanmalıyım gibi farklı arayışlar içine girmezsiniz.

Daha Önceki bir bilgisayarınız olsa dahi Razer Game Booster sayesinde daha yüksek FPS ve daha az gecikme ile en iyi reyin tecrübesine sahip olabilirsiniz.

Programı çalıştırdıktan sonra reyin oynamaya başladığınızda hiçbir program veya değişik uygulamalar sizi rahatsız edemeyecek, zira masaüstünde yalnızca reyin penceresi sarih olarak bulunacaktır.

Razer Game Booster‘ın hoş özelliklerinden birisi de oynadığınız oyunlar sırasında anlık olarak reyin içerisinden videolar ve ekran görüntüleri alabilmenizdir. Böylece oynadığınız oyunlar sırasında kaydolacağınız videoları Youtube üzerine yükleyerek, herkese nasıl bir oyuncu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Razer Game Booster Özellikleri:

Daha süratli, daha akıcı ve daha eforlu bir reyin tecrübeyi sunar Bilgisayarınızda farklı uygulamalar tarafından kullanılan afaki RAM hafızasını boşaltır Reyin oynarken başka bir uygulama veya programın sizi rahatsız etmesini maniler Reel zamanlı ekran görüntüleri ve video sürükleme imkânı sunar Alınan ekran görüntüleri ve kaydolunan reyin videolarını anlık olarak Youtube üzerinde paylaşma Geliştirilmiş reyin performansı için sistem ince ayarlarını asıllaştırma Tek tıklamayla oyunlar için zorunlu sistem optimizasyonu

Razer Oyun Hızlandırıcı BENZER İÇERİKLER
Razer Oyun Hızlandırıcı YAPILAN YORUMLAR