Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
RAR Açıcı

RAR Açıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

RAR Opener uygulamasını kullanarak popüler arşiv dosyalarını bilgisayarınızdan süratli ve basit bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Büyük dosyaların daha az yer kaplaması için kullanılan ya da birden çok dosyanın e-postayla toplu bir biçimde sevk edilmesi gibi emellerle kullanılan sıkıştırma özelliği, bilgisayar ve internet kullanıcılarının en büyük destekçilerinden biri olsa gerek. Bu cins dosyaları açabilmek için de pek çok dayanakçı vasıta bolca bulunuyor. Windows 8.1 işletim sistemi için geliştirilen RAR Opener uygulaması da, minimalist tasarımı ve oldukça basit kullanımı ile tüm gereksinimlerinizi karşılıyarak WinRAR programına seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Düşük RAM kullanımı ve statik diskinizde çok az yer kaplamasıyla sisteminize yük olmadan çalışan uygulama, büyük ebatlı arşiv dosyalarınızı da saniyeler içinde açabilme marifetine sahip. RAR, 7Z, ZIP, TAR, LZH gibi dosya formatlarını destekleyen RAR Opener uygulamasının özellikleri ise şu biçimde:

Tek tıkla dosyaları saniyeler içinde açabilme, Düşük RAM ve depolama alanı kullanımı, Dosyaları süratli bir biçimde açabilme ve arşivden çıkarabilme, RAR, 7Z, ZIP, TAR, LZH yardımı.

RAR Açıcı BENZER İÇERİKLER
RAR Açıcı YAPILAN YORUMLAR