Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ramazan (Diyanet İşleri Başkanlığı)

Ramazan (Diyanet İşleri Başkanlığı)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ramazan, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın fotoğrafı uygulaması olup Ramazan-ı Şerif ayı hakkında öğrenmeniz gereken tüm bilgilere erişebileceğiniz bir uygulamadır. Dünyanın neresinde olursanız olun orucunuzu ne zaman açacağınızı bilebilir, oruç ve Ramazan ayına ait hadis-i şerif ve ayetleri hem Türkçe hem de Arapça olarak okuyabilir, oruç hakkında sıkça sorulan suallerin cevaplarına erişebilirsiniz.

Diyanet İşleri’nin Windows 8 kullanıcıları için hazırladığı Ramazan uygulaması son derece çağdaş ve kullanışlı arayüz ile geliyor. Birkaç değişle tüm şehirler için imsak ve iftar vakitlerini bilebiliyor, dini bilgilere ve camilerde verilen hutbe ve vaazlara erişebiliyorsunuz. Oruç hakkında kafanıza takılan suallerin cevaplarını da bulabileceğiniz uygulama teravih ve bayram namazını nasıl kılmanız gerektiği mevzusunda da ayrıntılı bilgi sunuyor.

Windows 8 Mağazası’ndaki en kapsamlı Ramazan uygulamasının öne çıkan özellikleri;

Türkiye ve yurt dışı için şehir şehir imsakiye bilgileri Ramazanla alakalı ayet-i kerimeler ve hadis-i şerifler Oruç hakkında bilgiler, sualler Camiler için hutbeler, vaazlar, yazılar

Ramazan (Diyanet İşleri Başkanlığı) BENZER İÇERİKLER
Ramazan (Diyanet İşleri Başkanlığı) YAPILAN YORUMLAR