Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Türkçe Yama

R-Studio

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Kaybolan, silinen veya yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm bilgiler R-Studio sayesinde geri getirilebilir. Daha Önceki ve yeni tüm teknolojilerle geçimli çalışabilen program tesirli ve eforlu bir seçenek.

Hem mahallî hem de genel ağdaki disklerin kurtarılması için kullanılabilen program formatlanmış, silinmiş hatta hasar görmüş dosyaları geri getirme becerisine sahip. Daha Önceki ve yeni hemen her dosya sistemini destekleyen programla değişik formatlarda saklanan bilgiler güvenle kurtarılabiliyor. R-Studio kurtarmaya ek olarak yedekleme ve imaj alma özellikleriyle sisteminizin bütün teşekküllü bilgi kurtarma istasyonu olarak çalışıyor.

Virüs, hasar gören dosyalar, formatı değiştirilmiş hard diskler ve bad sector gibi nedenlerle hasar gören bilgilerinizi R-Studio ile güven içinde kurtarabilirsiniz.

Desteklenen dosya sistemleri: FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 ile oluşturulmuş veya aktüellenmiş, HFS/HFS+ Macintosh, UFS1/UFS2 FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris ave Ext2/Ext3/Ext4 FS Linux

Ehemmiyetli! Programın indirdiğiniz demo versiyonu 64KB’dan büyük dosyaların kurtarılmasına izin vermez.

R-Studio BENZER İÇERİKLER
R-Studio YAPILAN YORUMLAR