Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
R-Sil ve Temizle

R-Sil ve Temizle

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

R-Wipe&Clean bilgisayarınızda yer işgal eden gereksiz dosyaları silme, bilgisayar hızlandırma ve kişisel bilgi güvenliğini sağlama konusunda size yardımcı olan bir programdır.

R-Wipe&Clean’ın gereksiz dosya temizleme özelliğinin dışındaki en önemli özelliği Skype geçmişi temizleme özelliğidir. Programın bu özelliği sayesinde Skype mesajlaşma geçmişi silme, Skype arama geçmişi silme, kayıtlı sohbet ayarları silme, alınan ve gönderilen dosyaları temizleme, göderilmiş SMS’leri temizleme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

R-Wipe&Clean bilgisayarınızı şişiren dosyaları tespit etmektedir. Bu dosyalar zamanla bilgisayarınızın açılışı gibi durumlarda performans kaybına yol açar. İşte bu noktada R-Wipe&Clean gereksiz dosya silme işlemi ile öne çıkar ve bu dosyaları ortadan kaldırır, yavaşlamış bilgisayarınızı eski haline döndürür. Program Temp klasörü gibi geçici dosyaları silmenin yanında 600 farklı 3. parti yazılımın bıraktığı gereksiz dosyaları da silebilmektedir.

R-Wipe&Clean internet tarayıcılarının bıraktığı çerez dosyalarını silme yoluyla bu dosyalarda saklanan kişisel bilgilerinizin çalınmasını engeller.

R-Wipe&Clean görev zamanlama özelliğiyle gereksiz dosya silme işleminin ve diğer işlemlerin belirleyeceğiniz zamanlarda otomatik olarak yürütlmesini sağlar. Ayrıca Farklı görevleri birleştirebilir ve otomatik olarak başlamalarını sağlayabilirsiniz.

R-Wipe&Clean sahip olduğu “Boss Key” özelliğiyle tek bir tuşla açık internet tarayıcılarını ve Skype gibi yazılımları gizleyebilmektedir.

R-Sil ve Temizle BENZER İÇERİKLER
R-Sil ve Temizle YAPILAN YORUMLAR