Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
QwikMark

QwikMark

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Günümüzde artık tüm teknoloji makineleri “benchmark” adını taşıyan uygulamalar kullanılarak birbiriyle mukayese etiliyor. Neticesinde de hangi teçhizatın iyi, hangi teçhizatın makûs olduğu ortaya çıkıyor. Mobil makinelerde aralıksız yapılan bu mukayese etme testi masaüstü sistemlerde de harcayıcıların bir numaralı dayanakçısı olmakta.

QwikMark, Windows işletim sistemine sahip makinenize fiyatsız olarak indirebileceğiniz bir mukayese etme uygulaması. Oldukça hafif bir ebada sahip olmasından dolayı hemen indirip kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik program montajı da gerekmiyor.

Windows işletim sistemine sahip olan makinenizin öncelikle hangi harekâtçıyı kullandığını ve RAM ölçüsünü tespit eden yazılım, sizden izin alarak daha sonra da bazı performans testleri yapıyor. Bu sayede operasyoncunuzun sıradanda sağlaması gereken sürat ölçüsüne kullandığınız sistem ile erişip erişmediğinizi görebilirsiniz.

CPU Speed, CPU Flops, Mem Bandwith ve Disk Transfer gibi muhtelif inceleme taşıtlarını kullanarak QwikMark ile sisteminizin çalışma hızını bilebilirsiniz. Özellikle yeni sistem kuranlar ve sistem iyileştirmesi yapanların kullanması gereken QwikMark, Windows işletim sisteminde oldukça zaferli bir performans sunuyor.

QwikMark BENZER İÇERİKLER
QwikMark YAPILAN YORUMLAR