Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
QuickTextPaste

QuickTextPaste

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

QuickTextPaste, kullanıcıların evvelden belirlemiş oldukları metinleri değişik dökümanlar üzerine süratli ve pratik bir biçimde yapıştırarak kullanabilmeleri için metinlere klavye kısayol tuşları ceddebilecekleri oldukça kullanışlı bir programdır.

Özellikle metin yazarlığı yapan veya aynı metinleri birden çok değişik yerde kullanması gereken kullanıcıların işini oldukça basitleştirecek olan program, işinizi çok daha süratli ve faydalı bir biçimde bitirmenize imkân sağlayacaktır.

Dökümanları kumpaslarken veya yeni dökümanlar oluştururken size oldukça zaman kazandıracak olan bu fiyatsız programı çok hoşlanacağınıza belirlim.

Değişik metin evrakları üzerinde kullanmanız gereken uzun tümceler için klavye kısayolları ceddebileceğiniz ve istediğiniz zaman metin evrakları üzerine yapıştırabileceğiniz oldukça kullanışlı bir program olan QuickTextPaste’ı kesinlikle sınamanızı öneriyorum.

QuickTextPaste Özellikleri:

Metin alanlarını tek bir klavye kısayolu ile seçebilirsiniz Değişik satırlara tek seferde metinlerinizi girebilirsiniz Uygulamayı komut satırı üzerinde çalıştırabilirsiniz Montaj gerektirmez, taşınabilir

QuickTextPaste BENZER İÇERİKLER
QuickTextPaste YAPILAN YORUMLAR