Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Q-Dir

Q-Dir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Q-Dir dosya ve klasörlerinizi tertip etmenize yarayan fiyatsız bir dosya tertip etme programıdır. Dosya ve klasörlerinize Quadro-View bakış tekniği ile basit ve süratlice ulaşabilirsiniz. “Çek ve Vazgeç” özelliği ile basitçe kullanabilirsiniz. Programı kullanarak emeğinizden ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Q-Dir dört adede kadar dosyayı tüm güzergahlarıyla karşılaştırmanızı sağlar. Kolay komut tuşları ile basitçe kullanabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü ile dört adet farklı dosyayı ayrı ayrı oturumlarda açabilir ve ayrı operasyonlar uygulayabilirsiniz. Tanımladığınız dosyaları basitçe arayabilir ve tertip etme yapabilirsiniz. Her oturum çalıştır, sil, kopyala ve yapıştır komutlarını kapsamaktadır. Yakınlaşma özelliği ile dosyaları en ince detayına kadar inceleyebilirsiniz.

Yardım özelliği her türlü harekâtın yapabildiği vazifeler hakkında kısa ve özet bilgiler alabilirsiniz. Programın yapabildiği başlıca özellikler: gözde seçme, çek ve vazgeç, panoya kopyala, tümünü göster, büyüteç, renk filtresi vb. komutlar.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

Q-Dir BENZER İÇERİKLER
Q-Dir YAPILAN YORUMLAR