Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ProduKey

ProduKey

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ProduKey, bilgisayarınızda yüklü programların mahsul anahtarlarını gösteren bir programdır. Oldukça kolay ve sarih bir arayüze sahip olan programı açtığınızda, çok süratli ve otomatik biçimde heyeti uygulamalarınızı tarar ve yalnızca birkaç saniye içerisinde mahsul anahtarlarını görüntüler.

Windows ve Office Key Lisans Anahtarı bilmek için ProduKey harikulade bir çözüm sunuyor!

Programın ana penceresinde uygulamalarınızla alakalı zorunlu tüm bilgilere erişebilirsiniz. Mahsul ismi, mahsul kimliği, mahsul anahtarı, montaj klasörü, servis koliyi, bilgisayar ismi ve tertip edildiği tarih gibi Sisteminide heyeti programların, Windows işletim sisteminin, Windows 8’i yardımlar Office programının Microsoft Office 2013’ü yardımlar lisans bilgilerini .txt, .csv., .html formatında ister tek tek isterseniz de seçerek kaydolabilirsiniz.

ProduKey montajsızdır. Zipli dosyadaki “ProduKey.exe” dosyasına çift tıklayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. http://www.nirsoft.net/utils/trans/produkey_turkish.zip adresinden Türkçe dil dosyasını indirip, zipli dosyanın içerisine atarak programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

ProduKey BENZER İÇERİKLER
ProduKey YAPILAN YORUMLAR