Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ProcessKO

ProcessKO

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ProcessKO programı bilgisayarınızda yürütülen harekâtları durdurabilmenizi sağlayan hafif ve minik bir uygulama. Özellikle sık sık idareyici haklarına sahip olmanız gerektiğini belirten harekât sonlandırma iletilerinden bunaldıysanız bu programı seveceğinize belirlim. Windows’un kendi vazife idareyicisi her zaman tüm harekâtları durdurmakta zaferli olamayabiliyor ve ProcessKO sayesinde bu vaziyete bir dur diyebilirsiniz.

Program rastgele bir montaj gerektirmiyor ve bu sebeple dolaysız olarak indirir indirmez kullanabilir yahut flash diskinize atarak istediğiniz bilgisayarda kullanmak üzere yanınızda taşıyabilirsiniz. Montaj gerektirmediği için ne kayıt defterinizde bir iz vazgeçiyor ne de bilgisayarda rastgele bir dosyanın kalmasına neden oluyor.

Ayrıca yalnızca anında operasyonlara değil, zamanlandırılmış vazife sonlandırma harekâtlarına da ihtimal tanımaktadır. Böylece istediğiniz saatte harekâtına son verilmesini istediğiniz bir programın ya da harekâtın ayarlarını basitçe yapabilirsiniz. Dilerseniz vazife çubuğunda sembol haline de getirebilme olanağınız mevcut. Sade arayüzü ile operasyonlara son vermenin çok basit olduğunu siz de görebilirsiniz. Netlikle önerdiğim programlar arasında yer almakta.

ProcessKO BENZER İÇERİKLER
ProcessKO YAPILAN YORUMLAR