Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PrimeVine

PrimeVine

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PrimeVine, Twitter’ın 6 saniyelik video paylaşım servisi Vine’ı web tarayıcınızı açmadan kullanma basitliği sunuyor ve Windows 8 tablet ve bilgisayarlarla geçimli ilk bütün özellikli Vine istemcisi.

Twitter’ın aralıksız olarak geliştirdiği video paylaşım uygulaması Vine’ı masaüstüne taşıyan istemcilerden biri olan PrimeVine’ı Twitter hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz ve gerek mobil gerekse de web versiyonunda bulunan çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor.

PrimeVine ile popüler Vine kullanıcılarının gönderilerine daha rahat erişebiliyor, hoşlandığınız Vine’ları yine paylaşabiliyor, kullanıcı ve yafta araması yapabiliyor, yaftaları başlangıç ekranınıza değişmezleyerek alakanızı sürükleyen yaftanın kullanıldığı tüm Vine videolarına basitlikle ulaşabiliyorsunuz. Bunların yanında paylaşımı hoşlandığınız bireyleri takibe alabiliyor, onlarla etkileşime geçebiliyorsunuz.

PrimeVine, web versiyon gibi Vine hesabınıza video yüklemenize izin vermiyor. Bunun dışında hem özellik hem de tasarım doğrultusundan hiçbir farkı bulunmuyor. Gün içerisinde Vine videolarına bakmadan yapamayanlardansanız PrimeVine bütün size göre.

PrimeVine BENZER İÇERİKLER
PrimeVine YAPILAN YORUMLAR