Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PowerDirector Mobil

PowerDirector Mobil

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Powerdirector Mobile, CyberLink tarafından geliştirilen ve fiyatsız olarak sunulan bir video editör uygulamasıdır. Mükâfat üstüne mükâfat almış bir video tertip etme uygulaması olan PowerDirector’ın Windows 8 platformu için hazırlanmış versiyonudur.

Powerdirector Mobile, kullanımı basit ve süratli zaman çizelgesi üzerinden zengin efekt ve tertip etme taşıtları dayanağıyla profesyonel videoları ortaya çıkarabileceğiniz bir video tertip etme uygulaması. Hem dokunmatik tabletlerle hem de normal masaüstü bilgisayarlarla geçimli olan uygulama ile birden fazla video ile aynı anda çalışabilir, çek vazgeç ile dilediğiniz videoyu ilave edebilir ve çıkarabilir, zaman çizelgesi üzerinde kırpma, kesme, efekt ekleme gibi operasyonları basitlikle yapabilirsiniz.

İster zaman çizelgesi isterseniz de illüzyonist üzerinden videolarınızı tertip etme izni veren Powerdirector Mobile, videolarınıza ve video kliplerinize ilave edebileceğiniz 60 efekt ve 30 geçiş efekti ile beraber geliyor. Videolarınıza resim ve müzik te ilave edebiliyorsunuz. Videolarınızı tertip etme operasyonunu bitirdiğiniz ise size 2 alternatif sunuluyor. Harika efektlerle süslediğiniz videolarınızı hd ve full hd nitelikte Facebook ve YouTube’a yükleyebiliyor veya istediğiniz bir zaman tertip etmek üzere proje dosyanızı kaydolabiliyorsunuz.

Powerdirector Mobile Özellikleri:

Büyülü İllüzyonist Taşıtı ve Zaman Çizelgesinde tertip etme Çek ve Vazgeç ile video, fotoğraf, ses dosyaları ve efektleri süratlice içe aktarma 60 efekt ve 30 geçiş efekti Web kameradan kayıt yapma Proje dosyasını kaydolma, yüksek nitelikte dışa aktarma Videoları doğrudan Facebook ve YouTube’a yükleyebilme Videolara ses dosyası ve fotoğraf ekleme HD ve Full HD video yardımı

PowerDirector Mobil BENZER İÇERİKLER
PowerDirector Mobil YAPILAN YORUMLAR