Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PowerArchiver

PowerArchiver

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PowerArchiver günümüzde en çok kullanılan sıkıştırılmış dosya formatlarına desteklediyen eforlu bir arşivleme programı olmasının yanında sahip olduğu gelişmiş vasıtalar ve özellikler ile profesyonel bir çözüm olarak gelişimine devam eden bir yazılım.

Kolay arayüzü olan ve Windows Gezgini entegrasyonu ile her türlü kullanıcı tarafından basitlikle kullanılabilen bu profesyonel arşiv yönetimi programı ZIP, 7-Zip, CAB, RAR, ARJ, ARC, ACE, LHA LZH, TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, ZOO, GZ, BZIP2, XXE, MIME, UUE ve YENC gibi formatlara bütün takviye sağlıyor. Bunların yanında İstanbul Sanayi Odası, BIN ve NRG imaj dosyaları ile de çalışabilen PowerArchiver sahip olduğunuz disk imaj dosyalarını dilerseniz disk üzerine yazabilmeniz için CD ve DVD gibi medyalar üzerinde yakma operasyonu yapabileceğiniz entegre bir ek programa da sahip.

7-Zip takviyeyi ile beraber azami sıkıştırma oranını size sunan PowerArchiver tehlikesiz arşiv dosyaları oluşturabilmeniz için 256-bit AES dahil toplam 5 değişik şifreleme alternatifi bulunduruyor. Program içerisinde bulabileceğiniz yedekleme programı PA Backup Express, FTP takviyeyi, kendiliğinden açılabilen SFX arşivleri oluşturma gibi özelliklerde bu arşivleme vasıtasının ekstralarından. WinRAR ve WinZip seçeneği olarak sunulan bu yazılım sahip olduğu tüm bu özellikler sebebiyle seçim edilmeye devam ediyor.

PowerArchiver BENZER İÇERİKLER
PowerArchiver YAPILAN YORUMLAR