Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Popüler Mekanlar

Popüler Mekanlar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Popüler Mekanlar, bulunduğunuz veya ilk kere gideceğiniz bir şehirdeki en popüler mekanları gösteren tamamen Türkçe ve fiyatsız bir Windows 8 uygulamasıdır. Tamamen yabancısı olduğunuz şehirde size kılavuzluk eden bu pratik uygulama kolay ve şık planlanmış arayüz ile gelmektedir.

Dünya genelinde milyonlarca etkin kullanıcısı bulunan, hem web hem de mobil platformlarda kullanılabilen popüler mekan keşfetme ve açıklama sitesi Mekanist’deri esinlenerek hazırlanmış bu uygulama etrafınızda en çok alaka gören mekanları keşfetmenize dayanakçı oluyor. Daha evvel orada bulunmuş şahısların nasihatlerini araştırabilir, mekan resimlerine göz atabilir, kendiniz bir resim yükleyebilir ve yorumda bulunabilirsiniz.

Oldukça küçük ebatlı olan uygulama konumunuzu tespit ederek Uygulamayı ilk açtığınızda sizden onay isteniyor. etrafınızdaki popüler mekanları listeliyor. Bu mekanlar check-in rakamlarına göre tanımlanıyor. Rastgele birine değdiğinizde o mekan hakkında paylaşılan yorum ve resimleri görebiliyorsunuz. Natürel ki mekanların görüntülenmesi için etkin internet irtibatınızın olması gerekiyor.

Popüler Mekanlar, Mekanist  kadar zaferli olmasa da hem basit kullanılabilir olması, hem sade olması, hem de Türkçe dil yardımı sunması doğrultusundan sınanabilir. Uygulamanın Windows Mağazası’nda bütün anekdot almayı muvaffak olan nadide uygulamalardan biri olduğunu da belirteyim.

Popüler Mekanlar BENZER İÇERİKLER
Popüler Mekanlar YAPILAN YORUMLAR