Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pleksamp

Pleksamp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Plexamp, efsane mp3 ve müzik çalar olarak bildiğimiz, radyo dinleme, olanağı da sunan Winamp’e eşliğiyle öne çıkıyor. MP3’şöhret tarih olduğu günümüzde müzik dosyalarınızı hala bilgisayarda gizlemeyi seçim eden kullanıcılardansanız Winamp’deri esinlenerek planlanmış bu fiyatsız müzik dinleme programına netlikle bakmalısınız.

Kolay olmasıyla milyonların kalbini çalan müzik dinleme programı Winamp esas alınarak geliştirilen fiyatsız müzik çalar olarak karşımıza çıkan Plexamp, Winamp gibi tüm müzik dosyası formatlarını destekliyor. Bulut tabanlı medya sunucusu Plex’in geliştiricileri tarafından hazırlanan küçük ebatlı müzik çalar ile bilgisayarınızdaki ve ağdaki dosyaları oynatabiliyorsunuz. Hem online hem de offline çevrimdışı müzik dinleme alternatifi sunuyor. Native uygulama olarak çalıştığından medya tuşlarıyla şarkı geçme, oynatma ve duraklatma geçişi takviyeyi sunuyor. Unutmadan, şarkıların lafını aramak için de uğraş vermiyorsunuz. Lyrics takviyeyi mevcut.

Companion takviyeyi sayesinde öbür Plex oynatıcıları uzaktan hakimiyet etmek için de kullanılabilen Plexamp’i eşsiz yapan özellikler şöyle:

Standart medya tuşlarını desteklemesi dışında macOS’daki Spotlight gibi genel aktifleştirme kısayol tuşu sunuyor. Bu sayede müzik kitaplığınızda bir şeyleri bulmak için fazla zaman tüketmiyorsunuz. İleri seviye kullanıcılar için de ek bir dizi tuş irtibatı bulunmakta. Boşluksuz çalma sayesinde misalin; Pink Floyd’un The Wall veya Dave Matthews’ın konser albümlerini sürekli olarak dinlemenin neşesini sürüyorsunuz. Yumuşak geçiş ile bir parça bittikten sonra öbür parçaya aniden geçmek yerine hiç sonlanmamış gibi yumuşak bir geçişle devam ediliyor. Şarkıyı durdurup yine oynattığınızda da aynı biçimde parça sert bir biçimde başlamıyor. Albüm kapak fotoğrafının gösterilmediği şarkılarda Winamp’in görsel efektlerine eş efektler sunuluyor. Müziğin ritmine göre biçim değiştiren soyut görseller oldukça etkileyici.

Pleksamp BENZER İÇERİKLER
Pleksamp YAPILAN YORUMLAR