Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Playstation Cafe Yönetim Programı

Playstation Cafe Yönetim Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PlayStation kafeler geçmişte olduğu gibi şimdi de popülerliklerini gözetmeye devam ediyorlar ancak kafe sahiplerinin alıcıları daha basit idareyebilmek için muhtelif bilgisayar programlarına da lüzumları olduğu bir hakikat. Playstation Cafe İdare Programı da bunlardan bir tanesi olarak hazırlanmış ve fiyatsız olarak sunuluyor. Programın çok rakamda işlevi uygun bir arayüzle sunabilmesi sayesinde kafenize dair tüm operasyonları meselesiz bir biçimde reelleştirebiliyorsunuz.

Gelen alıcılar için açabileceğiniz süreli ve müddetsiz hesapların yanında, alıcıların arz ettikleri ek meşrubat ve gıdaları da hesaplarına basitçe ilave edebiliyorsunuz. Masa başkalaşımı, müddetin bitimine dair ihtar gibi ek işlevler ise açılan masaların daha basit bir biçimde idarenebilmesini sağlıyor.

Gün sonunda veya istediğiniz bir müddet aralığının sonunda raporlar almak isterseniz bunu yeniden uygulamanın raporlama sistemini kullanarak elde edebilirsiniz. Gelen raporlara göre maliyetlerinizde ya da biçiminizde de farklılıklar reelleştirebiliyorsunuz. Raporlar içerisinde taşıtının da yer alması sayesinde muhasebe hesaplarınızda da basitlikler olacağını dikkate alabiliriz.

Masaların süreli veya müddetsiz olmasını masayı açtıktan sonra ayarlayabileceğiniz gibi isterseniz dondurma ya da iptal etme gibi alternatifleri de kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın genel arayüzünde tüm vasıtaların uygun bir biçimde yerleştirilmesi sebebiyle ilk bir kaç dakikanın ardından hemen kullanıma başlayabileceğinizi düşünüyorum.

Playstation kafe idareyicilerinin netlikle göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Playstation Cafe Yönetim Programı BENZER İÇERİKLER
Playstation Cafe Yönetim Programı YAPILAN YORUMLAR