Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Playcast

Playcast

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Playcast, Windows işletim sistemli bilgisayar ve tabletinizde izlediğiniz filmi veya dinlediğiniz müziği televizyonunuza kablosuz olarak aktarmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir uygulama.Chromecast, Apple TV veya DLNA faalleştirilmiş Smart TV’ye sahip iseniz video, resim ve müziklerinizi kablolarla uğraşmadan yansıtabileceğiniz pratik ve basit kullanımlı bir uygulama.

Windows işletim sistemiyle beraber gelen kablosuz görüntü aktarma özelliğini kullandıysanız Playcast’i de rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum. Gerek telefon gerekse de bilgisayarınızdaki medya dosyalarınızı tek değişle büyük ekranlı televizyonunuza yansıtmak için tek yapmanız gereken oynatıcı barında çıkan görüntü aktarma sembolüne değmek. Akabinde çıkan listeden DLNA uslu televizyonunuzu seçerek süratlice aktarımı sağlayabiliyorsunuz.

Playcast’i kablosuz görüntü ve ses aktarımı olarak kullanabilmenin haricinde medya oynatıcısı olarak ta kullanma kaderine sahipsiniz. Yerel alanda ve OneDRive, Google Drive, Dropbox gibi bulut depolama servislerinde bulunan dosyalarınıza ulaşıp dahili oynatıcıdan görüntülemeniz muhtemel.

Playcast BENZER İÇERİKLER
Playcast YAPILAN YORUMLAR