Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pixlr (Windows 8.1)

Pixlr (Windows 8.1)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Pixlr, AutoDesk tarafından geliştirilen popüler resim tertip etme uygulaması ve hem mobil aygıtlar, hem web tarayıcılar, hem de MAC ve Windows aygıtlar üzerinden kullanılabiliyor. Basit kullanılabilir taşıtları ile milyonların sevgisini kazanan uygulamanın son olarak Windows 8 tablet ve billgisayarlar için olan versiyonu fiyatsız indirilmeye sunuldu. Adobe Photoshop Express uygulamasına bir seçenek arıyorsanız netlikle sınamanızı öneririm.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdan aktaracağınız fotoğraflar üzerinde kesme, döndürme, kontrast ayarı yapma, ışıklandırma, odaklanma, fluluk efekti verme, kolaj oluşturma, kırmızı göz düzenleme, cilt yanılgılarını düzenleme gibi profesyonellik isteyen operasyonları rahatlıkla yapmanıza izin veren taşıtlar sunan AutoDesk Pixlr Windows 8 uygulaması Windows 8 ve üzeri tüm makinelerle geçimli ve hem tablet hem de banal makine sahiplerine hitap eden bir kullanım sunuyor.

Resimlerinizi birkaç değişle sanat yapıtlarına dönüştürebileceğiniz Pixlr uygulamasında hazırladığınız resimleri paylaş alternatifini kullanarak basit bir biçimde, anında dostlarınız ve ailenizle paylaşma bahtına da sahipsiniz.

Pixlr Özellikleri:

Tesirli taşıtları içerisinde barındıran kullanımı kolay arayüz Kırpma, yine ebatlandırma, düzleştirme alternatifleri Karanlık ışıktan dolayı muntazam çıkmamış resimleri otomatik düzenleme Renk, ışık, çözünürlük, doku ayarları Fazla pozlanmış bir resmi düzenleme Cilt yanılgıları, kırmızı göz düzenleme Resimlerinizi sanat yapıtına dönüştüren filtre ve efektler

Pixlr (Windows 8.1) BENZER İÇERİKLER
Pixlr (Windows 8.1) YAPILAN YORUMLAR