Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PicsArt

PicsArt

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PicsArt, esas resim tertip etme vasıtalarının yanı gizeme kolaj oluşturma, efekt ekleme gibi profesyonel uygulamaların sunduğu özelliklere sahip fiyatsız bir resim tertip etme uygulamasıdır. Çağdaş ve sade arayüz üzerinde yer alan vasıtaları kullanarak birkaç dakika içerisinde resimlerinizi iyileştirebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

PicsArt, mobilde resim tertip etme uygulamaları arasında ehemmiyetli bir yere sahip. Öteki fiyatsız resim tertip etme uygulamalarına göre çok daha fazla vasıta sunması güzergahından mobil platformlarda oldukça popüler olan uygulamanın Windows 8 platformu için hazırlanmış özel versiyonunun da oldukça zaferli olduğunu söyleyebilirim. Resimlerinizi şekillendirirken gereksinim dinleyeceğiniz tüm vasıtalar elinizin altında. Daha da ehemmiyetli bu vasıtaları kullanmak için profesyonel bir kullanıcı olmanız gerekiyor. Menüler o kadar kolay planlanmış ki tek değişle efekt ekleme ekranına, çizim yapma ekranına veya kolaj oluşturma ekranına geçiş yapabiliyorsunuz.

PicsArt Windows 8 uygulaması ile yapabileceğiniz şeylerden kimileri:

Resimlerinizin dilediğiniz kısmını kırpabilir, Fotoğraflarınızı arttırabilir, Resimlerinizin istikametini ayarlayabilir, Resimlerinize yazı ve kenarlık ilave edebilir, Resimlerinizi efektlerle süsleyebilir, Hür çizim yapabilir, Sosyal ağ hesaplarınızı bağlayabilir, Başkalarının çalışmalarına göz atabilir, Maskeleme yapabilirsiniz.

PicsArt BENZER İÇERİKLER
PicsArt YAPILAN YORUMLAR