Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PerfectDisk

PerfectDisk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PerfectDisk bilgisayarınızın süratini çoğaldırmak için geliştirilmiş bir disk birleştirme yazılımdır. Bu programı kullanarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı olabildiğince süratlendireceksiniz. Çok rahat bir biçimde kullanacağınız bu program ile disklerin tamamını veya istediğiniz muhakkak parçalarını ayrı ayrı birleştirebileceksiniz.

PerfectDisk ile bilgisayar disklerini inceleme ettirdikten sonra birleştirebilir ve neticeyi yeniden grafiksel ekranda görebilirsiniz. Bilgisayarınızı daha muntazam ve süratli kullanmak için disk birleştirme operasyonu uygulamanız zorunludur. PerfectDisk ise en profesyonel çözümü sunarak bilgisayarınızı optimize edebilir.

PerfectDisk Özellikleri:

Uslu yerleştirme özelliği: Yeni disk birleştirme motoru dosya, uygulama ve bilgileri sistemin en süratli çalıştırabileceği biçimde kumpaslar. Süratlendirilmiş inceleme Yüksek kapasiteli hard disk takviyeyi: En çok bilgi alabilen hard disklerde dahi süratli birleştirme SSD Takviyeyi Sürücüleri optimize ederek süratlendirme Öbür disk birleştirme yazılımlarından daha düşük kaynak kullanımı Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü Yalnızca seçilen dosyaları birleştirme  %25 Daha süratli birleştirme

PerfectDisk BENZER İÇERİKLER
PerfectDisk YAPILAN YORUMLAR