Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PEPEE TV

PEPEE TV

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PEPEE TV, mektep evvelinde çocuklara sayı, harf ve biçimleri cümbüşlü yoldan öğreten bir çizgi film şahsiyeti olan Pepee’nin tüm kısımlarını tek bir yerden izleme basitliği sunan bir Windows 8.1 uygulaması. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Çocuk kanalında yayınlanan popüler çizgi filmin kısımlarını YouTube üzerinden izlettiren fiyatsız uygulamada tertemiz kısımların yanı gizeme Pepee’nin cümbüşlü şarkıları da yer almakta.

Türkiye’nin ilk markalaşan ve dünya genelinde galibiyet sağlayan çizgi film projesi Pepee’nin sıkı bir takipçisi olan bir çocuğunuz veya ufak kardeşiniz varsa PEPEE TV uygulaması oldukça işinize yarayacak. İnternette arama yapmadan sevimli şahsiyetin boş rolde olduğu tüm çizgi filmlere anında erişebileceğiniz ve bütün ekran izleyebileceğiniz bu uygulamada Pepee’nin çok özel kısımları, şarkıları ve masalları da bulunmakta. Natürel ki videolar YouTube tarafından sağlandığından yüklenen videonun niteliği neyse uygulamada da o biçimde izliyorsunuz. Bazen hd nitelikte bazense standart ve düşük nitelikte videoları tesadüfüyorsunuz. YouTube’daki Pepee videoları arasından hd olanlar ayıklanıp uygulamaya konulsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Uygulamanın değişik bir noksanı ise reklam kapsaması ve reklamların çizgi filmle uzaktan yakından alakası olmaması makûs.

Milyonlarca çocuğun beğenerek takip ettiği Pepee’nin tüm kısımlarını bir yerde toplayan PEPEE TV, ufak kardeşinizin ve çocuğunuzun çizgi film krizi yakaladığında açıp izletebileceğiniz bir uygulama. Şayet çizgi film yerine Pepee’nin boyama, giydirme gibi oyunlarından oluşan bir uygulama arıyorsanız çocukların rahatlıkla kullanabileceği seviyede ve beğenebilecekleri arayüz ile gelen Pepee İle İlk Oyunum’u indirmenizi öneririm.

PEPEE TV BENZER İÇERİKLER
PEPEE TV YAPILAN YORUMLAR