Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pencere güneşliği

Pencere güneşliği

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows XP, Windows Vista ve Windows 7, 8 işletim sistemlerinin görünüşünü ve havasını değiştirip, şahsileştirmiş, değişik bir Windows görünümü oluşturmak istiyorsanız WindowsBlinds sizin programınız. Windows’un grafiksel arayüz kısımlarının nerdeyse tüm noktalarını değiştirmenize ihtimal veren bir taşıt olan bu program ile kendi başlık çubuklarınızı, basma tuşlarınızı, başlangıç çubuğunuzu, radyo tuşlarınızı ve eş daha bir hayli şeyi değiştirebilecek ve kendi şahsi temanızı oluşturabileceksiniz.

İsterseniz WindowsBlinds kullanarak işletim sisteminizi hoşlandığınız Mac, Linux gibi başka işletim sistemlerinede benzetebilirsiniz veya kendi eşsiz görünüşünüzü yaratabilirsiniz. Aynı zamanda bu programda bulunan SkinStudio ile kendi kabuklarınızı oluşturabilirsiniz.

Program görsel olarak hiçbir fazla hafıza kullanımına da yol açmıyor. Bilgisayarınızdaki sadeliği dahi kendinizin ayarlamasına imkân tanıyor. Hatta yeni model ekran kartlarıyla daha geçimli çalışarak Windowsun zannedilen arayüzüne göre daha süratli çalışabiliyor.

Versiyon 8 ile Windows 8 için bütün olarak tema değitirme dayanağı programa ilave edilirken, “blurred glass” dayanağı Windows XP ve Windows Vista içinde ilave edilmiş ve geliştirilmiş bulunuyor. Gelişmiş animasyon dayanağı, kullanıcı tarafından yaratılmış alt tarzlar, kullanıcı belirlemeli skin renk metamorfozu gibi özelliklerinde getirildiği bu son versiyonda program yenilenmiş ve kullanımı basitleştirilmiş bir biçimde sizler için ayarlanmış bulunuyor.

Pencere güneşliği BENZER İÇERİKLER
Pencere güneşliği YAPILAN YORUMLAR