Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PDFelement 6

PDFelement 6

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PDFelement 6 kullanıcılara PDF dönüştürme ve PDF tertip etme mevzularında takviyeci olan bir yazılım.

PDFelement 6, PDF dökümanlarıyla alakalı bir hayli değişik gereksinimi karşılayabiliyor. Kullanıcı arkadaşı bir arayüze sahip olan PDFelement 6’da kullanıcılar PDF dökümanlarını açarak PDF’lere yazı ekleme işini asıllaştırabilmekteler. Eş biçimde PDF’lere fotoğraf ekleme de PDFelement 6 üzerinden basitçe yapılabiliyor. İlave Edeceğiniz fotoğrafı seçiyor, ebadını gereksinimlerinize göre değiştiriyor ve harekâtı tamamlıyorsuunuz. Şayet PDF sayfalarının yalnızca bir kısmını ayırıp kullanmak isterseniz PDF kesme özelliğini kullanabilirsiniz.

PDFelement 6, OCR yardımıyla gelmekte. Başka Bir Deyişle program, bir dökümandaki veya fotoğraftaki metinleri tarayarak PDF dosyalarına aktarabiliyor ve bu metinleri tertip etmenize olanak sağlıyor.

PDFelement 6 otomatik form belirleme ve form bölgelerindeki metinleri ayıklama özelliklerine de sahip. PDFelement 6 ile tertip ettiğiniz veya oluşturduğunuz dökümanları Excel dosyalarına aktarabilmektesiniz.

PDFelement 6, PDF dosyalarını Word, Excel, Power Point, txt, rtf, epub, html, hwp, hwpx dosyalarına ve fotoğraf dosyalarına dönüştürebilmekte.

PDFelement 6 BENZER İÇERİKLER
PDFelement 6 YAPILAN YORUMLAR