Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PDF-XChange Düzenleyici

PDF-XChange Düzenleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PDF-XChange Editor, Windows XP’den 10’a tüm bilgisayarlarda süratli çalışan, küçük ebatlı ve zengin özellikli fiyatsız PDF görüntüleyici ve tertip edici. PDF dosyası oluşturma, tertip etme, açıklama ekleme, imza atma ve OCR dahil bir PDF tertip etme programından beklediğiniz tüm özellikleri sunuyor. Üstelik fiyatsız indirip kullanabiliyorsunuz.

Windows platformunda rakamsız PDF görüntüleme ve tertip etme programı mevcut ancak çoğu fiyatsız versiyonunda bir hayli özelliği sunmuyor veya muhakkak bir zamanlığına fiyatsız kullanabiliyorsunuz. PDF-XChange Editor, Adobe Acrobat XI kadar tesirli bir PDF programı olarak karşımıza çıkıyor.

PDF-XChange Editor, fiyatsız olmasına rağmen enteresan biçimde pro olarak satılan PDF programlarının becerilerine sahip. Tarattığınız bir belge, fotoğraf veya yazı dosyasını PDF formatına dönüştürmeden Microsoft Office belgelerini açma, tertip etme ve çevirmeye, PDF dokümanına iletişim ve yorum ilave etmekten PDF dokümanınıza filigran, fotoğraf ve arka tasarı ilave etmeye, PDF dokümanınızı şifrelemekten 128/236 bit AES ve 40/128 bit RC4 şifreleme PDF dokümanındaki yabancı sözcükleri çevirmeye bir hayli etkileyici özelliğe sahip PDF-XChange Editor.

PDF-XChange Düzenleyici BENZER İÇERİKLER
PDF-XChange Düzenleyici YAPILAN YORUMLAR