Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PDF Kompresör V3

PDF Kompresör V3

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PDF Compressor V3, PDF dosya ebatlarını eksiltebilen bir taşıttır.

Birine e-posta ile yollamak istediğiniz büyük bir PDF dosyanız varsa ancak bu dosya çok büyükse veya rastgele bir nedenle PDF dosyalarının ebadını eksiltmek istiyorsanız bu vasıta size destekçi olabilir.

PDF Compressor V3, taranmış PDF dosyalarını sıkıştıran ve PDF dosyasının ebadını 30 MB’dan sadece 8 MB’a Sıkıştırma Oranı: yüzde 23 süratli ve basit bir biçimde indiren belli müddetle fiyatsız bir Windows destekçi programıdır.

Bu vasıta, kullanıcıların daha iyi sıkıştırılmış netice ve içerik niteliği elde etmek için sıkıştırma kıymetini değiştirmelerini sağlar. Ayrıca, program toplu modu dayanaklar ve kullanıcıların bir kerede suratlarca PDF evrakını sıkıştırmasını sağlar.

PDF Compressor V3’ü kullanırken unutulmaması gereken gidişatlardan bir tanesi de sıkıştırma sonunda ortaya çıkacak dosya ebadının, ilk dosya ebadına göre oluştuğudur. Başka Bir Deyişle 100mb dosyayı küçülttüğünüzde, 80mb ebadındaki bir dosyayla aynı neticeyi alamayabilirsiniz. Fakat basit kullanımı ve sade tasarımıyla böylesine gereksinimleriniz için PDF Compressor birebirdir.

PDF Kompresör V3 BENZER İÇERİKLER
PDF Kompresör V3 YAPILAN YORUMLAR