Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PCmover Express

PCmover Express

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PCmover Express, Windows XP, 7 veya 8 işletim sistemli bilgisayarınızdaki dosyaları ve ayarlarınızı Windows 10 bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanıza izin veren fiyatsız bir program.

Windows XP, 7, 8.1’den Windows 10’a yükseltme yaptıysanız otomatik olarak ayarlarınızın değiştirilmediğini ve dosyalarınızın taşındığını fark etmişsinizdir. Bu noktada PCmover Express’in afaki olduğunu düşünebilirsiniz ancak ya Windows 10’lu yeni bir bilgisayar aldıysanız? Daha Önceki bilgisayarınızdaki tüm dosyaları yeni sıfır bilgisayarınıza nasıl taşıyacaksınız?

Microsoft sayesinde belli müddetliğine fiyatsız olarak kullanabileceğiniz PCmover Express programı ile daha önceki bilgisayarınızdaki evrakları, fotoğrafları, müzikleri, videoları yeni bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanız son derece kolay. Tek yapmanız gereken hem daha önceki hem de yeni bilgisayarınızda bu programı kurmak ve sonrasında programdaki direktifleri takip etmek. Direktifler demişken program her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta ve ne yapmanız gerektiği kısa ifadelerle belirtiliyor.

Daha Önceki Windows PC’nizdeki dosya ve klasörleri yeni Windows 10 PC’nize kablosuz olarak aktarabilmeniz için her iki PC’de de bu programın heyeti olması ve aynı ağ üzerinden bağlı olmaları birinci koşul. İkinci olarak bilgi transferinin hakikatleşmesi için iyi bir internet iletişiminizin olması gerekiyor. Son olarak hem montaj hem de dosya transfer operasyonu için e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor.

PCmover Express BENZER İÇERİKLER
PCmover Express YAPILAN YORUMLAR