Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PCFerret

PCFerret

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PCFerret, şahsi veya iş emelli kullanılan bilgisayarlar üzerinde bulunan tüm saklı bilgileri ortaya çıkaran zaferli bir program. Özellikle işletmelerin IT departmanlarında çalışan profesyonellerin kullanabileceği program sayesinde, bürolardaki tüm bilgisayarlar taranarak bu bilgisayarlar içerisinde saklanmaya çalışan dosya ya da bilgiler bulunabiliyor.

IT profesyonelleri dışında, acemilere de hitap eden program özellikle aileler tarafından, mekteplerde ve iş yerlerinde kullanıldığında en çok bereketi sağlıyor. Kendi bilgisayarınızda kullanmanızın pek verimini göremeyeceğiniz program, çalışanların, çocukların ve talebelerin bilgiayarlarda istenmeyen dosya ve bilgi saklamasını yasaklıyor. Böylece programı kullandığınız PC’ler pak kalabiliyor.

Bu kategoride mükâfat almış bir program olan PCFerret, fiyatsız versiyonu olduğu gibi fiyatlı versiyona da sahip. Fiyatsız versiyonu sitemizden indirerek programı sınama fırsatı bulabilirsiniz. Hoşlanmanız vaziyetinde ise program içerisinde fiyatlı olan Pro versiyona geçiş muhtemel. Fakat Pro versiyon özellikle IT departmanında çalışan kullanıcılara müteveccih hazırlanmış. Programı daha kolay ya da minik çaplı firmalarda kullanmayı düşünüyorsanız, fiyatsız versiyon da işinizi görebilir.

Program heyeti olduğu bilgisayar üzerinde saklanan bilgileri bulduğu gibi, hangi sitelere giriş yapıldığını da gösteriyor. Daha pek çok özelliğe sahip olan PCFerret’in özelliklerine liste halinde değinelim.

PCFerret Özellikleri:

Karışık parola oluşturma Yine başlatma operasyonları ve raporları Dosya inceleme modülü Türe göre dosya arama ve bulma Tarayıcı üzerinde görüntülenmiş olan fotoğraf ve resimleri bulma Tarayıcılar ile girilen URL’leri tespit etme Tor Browser kullanımını tespit etme Konut kullanıcıları için fiyatsız Kumpaslı aktüelleme Süratli sistem raporu alabilme Ayrıntılı sistem raporu alabilme

Fiyatsız olmasına karşın rastgele bir reklam ya da 3. parti program kullanmaya zorlamayan PCFerret, hem konut hem de iş dünyasındaki bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılarak sınanabilir. Şayet bilgisayarınızı başka kullanıcılar ile paylaşıyorsanız bu programı netlikle sınamanızı öneri ederim.

PCFerret BENZER İÇERİKLER
PCFerret YAPILAN YORUMLAR