Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PC Onarım Aracı

PC Onarım Aracı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PC Repair Tool Outbyte PC Repair, Windows bilgisayar kullanıcıları için sistem arınma, süratlendirme ve koruma programı. Emin PC onarım programları arasında olan PC Repair Tool, bilgisayarınızda yavaşlama meselesini çözmekle kalmaz, saklılığınızı gözetmeye dayanakçı olur, sisteminizin devamlı olarak aynı performansta çalışmasını sağlar. Bilgisayarınızın yavaşlamasını davacıysanız ve sisteminiz hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz, devamlı takibini yapabileceğiniz bir program arıyorsanız bu sistem bakım, onarım ve arınma programını şiddetle nasihat ederim.

İyi bir güvenlik programına sahip olsanız da Windows sistemli bilgisayarlar zamanla yavaşlar, batarya zamanınız kısalır, programlar çökmeye başlar, değişmez diskinizde yeterli alan kalmaz ve daha nice meseleyle baş başa kalırsınız. Outbyte’ın tehlikesiz PC onarım programı PC Repair Tool, her Windows PC kullanıcısının karşılaşabileceği meselelere çözüm getiren bir kutu program. Sade kullanıcı arayüzüyle her seviyedeki kullanıcıya hitap eden gelişmiş sistem bakım programının öne çıkan özelliklerinden bahsedecek olursam:

PC Repair Tool Outbyte PC Repair Özellikleri

Windows sisteminizi derinlemesine tarar: PC Repair, afaki dosyaları, sürati düşüren meseleleri ve sistem veya uygulama meseleleri ve çökmelerinin sebeplerini tespit ederek tüm sisteminizin kapsamlı bir hakimiyetini asıllaştırır. Meseleler işletim sisteminize hasar vermeden tehlikesiz bir biçimde kaldırılır. Afaki dosyaları pakler: Pak bir bilgisayar daha iyi bereketlilik demektir. PC Repair’daki arınma modülü, afaki sistem ve kullanıcı geçici dosyalarını, web tarayıcısı önbelleğini, kullanılmayan kayıt dosyalarını, geçici Sun Java dosyalarını, kalan Windows Update dosyalarını, afaki Microsoft Office önbelleğini ve daha aşırısını silip süpürür. Gigabaytlarca değişmez disk alanını geri kazanmanıza dayanakçı olur. Gizliliğinize gözetir: Sisteminiz bilgisayar korsanlarına karşı daha tehlikesiz olur. Çoğumuz şahsi bilgilerin yanlış ellere geçmesi mevzusunda kaygı dinleriz. Şifreleri veya kredi kartı bilgilerini girdiğinizde bu bilgiler değişmez diskinizde saklanabilir, sizin için görünmez ancak marifetli bir bilgisayar korsanı basitçe bulabilir. Outbyte saklılık taşıtları, aktifliklerinizin izlerini ortadan kaldırmanıza ve duyarlı bilgilerinizi gözetmenize dayanakçı olur. Bilgisayar süratini iyileştirir: Bilgisayarınızdaki bir hayli şey daha süratli çalışacak! PC Repair, nihayetinde bilgisayarın azıcık daha süratli çalışmasına dayanakçı olmak için sistem ayarlarını optimize etmeye çalışır. İnternette daha meselesiz dolaşma, daha süratli indirme ve daha iyi sesli/görüntülü arama niteliği elde etmek için internet iletişim ayarlarına tertip edebilir. PC’yi tarar: Kimlik hırsızlığı ve değişik güvenlik meselelerine karşı gözetmeyi iyileştirir. Program, Misyon Giderekici, tarayıcı eklentileri uzantıları ve kayıt defteri dahil olmak üzere bilgisayarınızı mümkün istenmeyen programlar ve dosyalar için hakimiyet eder, idrak edilen öğeleri gözden geçirmenize, gerekirse bunları tehlikesiz bir biçimde kaldırmanıza imkân tanır.

PC Onarım Aracı BENZER İÇERİKLER
PC Onarım Aracı YAPILAN YORUMLAR