Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PC Masaüstü Temizleyici

PC Masaüstü Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PC Desktop Cleaner, dolup taşmış ve makûs görünüme sahip olan bilgisayar masaüstlerinizi arınmak için geliştirilen bir masaüstü arınma programı. Şayet bilgisayarınızın masaüstünü kumpaslı olarak tertip eden dikkatli kullanıcılardan bir tanesi değilseniz, bu program sayesinde masaüstü arınma operasyonlarını tek bir tıkla hakikatleştirebiliyorsunuz.

Masaüstünde bulunan tüm dosya ve dökümanları bir liste olarak size gösteren program, bu listeden istediklerinizi seçerek geri kalan tüm dosya ve dökümanları değişik bir dosya içerisinde gözetmeye devam eder. Afaki dosyaları silme ve aynı içerikteki dosyaları arınma özelliklerine sahip olan PC Desktop Cleaner sayesinde pc masaüstünüz her zaman temiz kalır.

Elle yapmaya kalktığınızda çok fazla zaman geçirmeniz gereken masaüstü arınma operasyonları, bu program sayesinde tek bir tıkla saniyeler içerisinde basitçe asıllaşıyor. Kullanımı oldukça kolay olan program içerisinde masaüstü arınma, arınılan dosyalar içerisinde arama ve ayarlar olarak toplam 3 değişik menü bulunuyor. Programı azıcık kurcaladıktan sonra zorunlu ayarları yaparak, ayarladığınız kriterleri sağlayan dosyalar otomatik olarak masaüstünüzden başka bir dosyaya taşınır, arşivlenir yada tamamen silinir.

Şayet güvenebileceğiniz bir PC masaüstü arınma programı arıyorsanız, PC Desktop Cleaner’ı sitemizden fiyatsız olarak indirerek hemen pak bir masaüstüne kavuşabilirsiniz.

PC Masaüstü Temizleyici BENZER İÇERİKLER
PC Masaüstü Temizleyici YAPILAN YORUMLAR