Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pastırma Kök Araç Seti

Pastırma Kök Araç Seti

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bacon Root Toolkit, son derece sade kullanımı ile ön tasarıya çıkan ve yalnızca bir kaç tık ile rootlama gibi karmaşık bir harekâtı yapmanızı sağlayan bereketli bir program. Fiyatsız olarak programın desteklediği Android makineler ise OnePlus One 16 GB ve 64 GB modelleri. Bu makineler dışındaki Android makinelerinizi rootlamak için bu programı kullanamıyorsunuz.

Rootlama ve kilidini açma harekâtlarını yapabilmenizi sağlayan program sayesinde makinenizin tüm hakimiyetine sahip olabiliyorsunuz. Fakat root hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değilseniz yalnızca bir kaç uygulama için aygıt rootlama harekâtını yapmanızı nasihat etmem. Bunun sebebi ise root harekâtının makinenizin garanti müddetini sona erdirmesi. Başka Bir Deyişle yeni aldığınız aygıtlara root harekâtı yapmak pek manalı değil. Yeniden de ne yaptığınızı öğreniyor ve kendinizden eminseniz bu programı kullanarak OnePlus One makinelerinizi basitçe rootlayabiliyorsunuz.

Programın ana sayfası üzerinde yedekleme, geri alma, kilit açma, root, yine kilitleme ya da root harekâtının tersini yapma gibi alternatifler tuşlar üzerinde sunuluyor. Bu sebeple deneyimsiz bir kullanıcı olsanız dahi istediğiniz operasyonları rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Sizlere teklifim ise, aygıtınızı rootlayacaksanız, netlikle ehemmiyetli bilgilerinizi yedeklemeniz. Zira root harekâtı ile beraber bu bilgileri kaybetme tehlikeniz bulunuyor.

Genel anlamda geliştiricilerin yaptığı root harekâtı, aygıt üzerindeki üretici işletmenin statikleştirdiği her şeyi ortadan kaldırarak tamamen saf bir Android operasyonuna sahip olmanızı sağlıyor. Başka Bir Deyişle makinenin tüm hakimiyeti elinize geçmiş oluyor. Ayrıca bazı uygulama ve servisler Rootsuz makineler üzerinde kullanılamıyor. Bu cins uygulamaları kullanabilmek için de rootlama harekâtı yapıldığını öğreniyoruz. Siz de OnePlus One Android aygıtınızı rootlamak ya da bütün tersi harekâtı yapmak istiyorsanız Bacon Root Toolkit programını fiyatsız olarak indirip faydalanabilirsiniz.

Pastırma Kök Araç Seti BENZER İÇERİKLER
Pastırma Kök Araç Seti YAPILAN YORUMLAR