Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PassMark Performans Testi

PassMark Performans Testi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PassMark Performance Test, Windows sistemlerde kullanılmak üzere planlanmış, emin neticeler veren kapsamlı bir performans test etme programı olarak öne çıkıyor. Bu program taşıtıyla kullanıcılar bilgisayarlarının performansını karışık operasyonlarla uğraşmadan test edebiliyorlar.

Programın esas test işlevleri;

CPU testi: Matematik harekâtları, sıkıştırma, şifreleme, SSE ve 3D operasyonlar. 2D grafik testi: Bitmap’ler, metinler, GUI bileşenleri ve fontlar ile yapılan test. 3D grafik testi: Kolaydan karışığa doğru ilerleyen DirectX 3D grafik testi ve animasyon testi. Disk testi: Yazma ve okuma süratinin test edilmesi. Hafıza testi: Hafıza süratinin ölçülmesine müteveccih testler.

Bunlar programda sunulan esas seviye test harekâtları. Gelişmiş kullanıcılara müteveccih planlanmış daha pek çok test mevcut. Programın en ehemmiyetli özelliği her şeyin kullanıcılar tarafından rahatlıkla anlaşılabilecek bir seviyede hazırlanmış olması. PassMark Performance Test’i başlattığınızda yapabileceğiniz testler ekranda çıkıyor.

Şayet bilgisayarınızın güç koşullar altında gene gibi bir performans sergileyeceğini görmek istiyorsanız PassMark Performance Test ile bunu basitçe yapabilirsiniz.

PassMark Performans Testi BENZER İÇERİKLER
PassMark Performans Testi YAPILAN YORUMLAR