Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PassFab 4WinKey

PassFab 4WinKey

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

PassFab 4WinKey, Windows parola kaldırma programı. Windows idareyici hesabı veya davetli hesabı parolasını unuttuysanız, bu Windows kurtarma vasıtasıyla birkaç dakika içerisinde parolayı kaldırabilir, Windows’a parolasız giriş yapabilirsiniz. Windows XP’den 10’a tüm işletim sistemlerini destekliyor.

İdareyici hesabı, mahallî hesap, Microsoft hesabı, tüm Windows hesap cinslerini ve Windows versiyonlarını destekleyen basit ve emin bir Windows parola kırma programı PassFab 4WinKey. Windows parolasını bir cinsli anımsayamıyor, zahmetsizce Windows parolasını kaldırmanın bir yolunu arıyorsanız bu programı nasihat ederim. Kullanımı çok kolay. İster Windows ister Mac sistemli bir bilgisayara programı indiriyorsunuz. Programı açtığınızda karşınıza medya tercih ekranı çıkıyor. USB flash hafıza ve CD/DVD alternatifi sunuluyor. İleri’ye tıkladığınızda disk oluşturma operasyonu başlıyor. Disk oluşturulduktan sonra parolasını kaldırmak için Windows bilgisayarınıza geçerek bu diskten başlatıyorsunuz. Sırayla işletim sistemini, parolasını unuttuğunuz idareyici kullanıcı hesabını ve “Remove Account Password”ü seçiyorsunuz. Windows parola kaldırma operasyonu bitirildiğinde PC’yi yine başlatmanız yeterli. Windows’a parolasız giriş yapabilirsiniz.

PassFab 4WinKey Özellikleri

Windows parola kaldırma Windows parola sıfırlama Windows idareyici hesabı parolası kaldırma Windows hesabı kaldırma Yeni Windows hesabı oluşturma Microsoft parola sıfırlama Windows mahallî idareyici hesabı silme

 

PassFab 4WinKey BENZER İÇERİKLER
PassFab 4WinKey YAPILAN YORUMLAR