Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Parmak Tansiyon Prank

Parmak Tansiyon Prank

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Finger Blood Pressure Prank uygulaması, Android uslu telefon ve tablet kullanıcılarının arkadaşlarına küçük şakalar yapmak için kullanabilecekleri fiyatsız bir şaka uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın temel işlevi ise kan tazyikinizi ya da öteki ismiyle tansiyonunuz ölçüyor gibi görünmesi. Böylece hem kendi tansiyonunuzu hem de dostlarınızın tansiyonunu ölçebiliyor gibi görünebilir, onlarla azıcık cümbüşlü müddet geçirebilirsiniz.

Uygulamanın çok sade ve anlaşılır bir arayüzü mevcut. Dolayısıyla kullanımınız esnasında rastgele bir biçimde zorlanmanız ya da karışık menüler arasında gezmeniz gerekmiyor. Uygulamayı açtığınız anda karşınıza çıkan tarayıcı grafiğinin üzerine parmağınızı koymanızla beraber oldukça güzel bir tarama animasyonu oynatılmaya başlıyor. Böylece gerçekten bir tansiyon taraması yapıldığına dair yeterince ikna edici bir harekât bitiriliyor diyebilirim.

Tarama operasyonunun bitirilmesinin ardından ekranda bir tansiyon aygıtı beliriyor ve bu aygıt üzerinde gelişigüzel üretilmiş bir tansiyon bedeli görebiliyorsunuz. Dolayısıyla uygulamanın verdiği neticeyi görenler gerçekten bir tansiyon ölçümü yapıldığına inanıyorlar. Ancak hasta yakınlarınız varsa onları bu uygulamayla aldatmanızı netlikle önermiyoruz. Çünkü elde ettiğinzi neticeler tamamen şaka emelli olarak hazırlanmışlar ve başkalarının yaşamlarını riske atacak biçimde uygulamadan yararlanmanızın legal mesullüklerini tüm kullanıcılarımıza andırdırmamız lüzumlu.

Şayet cümbüşlü anlar yaşamak ve ailenize, dostlarınıza beklemedikleri şakalar yapmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Parmak Tansiyon Prank YAPILAN YORUMLAR