Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pano Yöneticisi

Pano Yöneticisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows’un kendi sahip olduğu pano başka bir deyişle belleğe bilgi kopyalama özelliği ne yazık ki işlevsel olmaktan oldukça uzak ve yalnızca tek bir bilginin kopyalanıp yapıştırılmasına imkân tanıyor. İkinci bir bilgi kopyaladığınızda ilk bilgi siliniyor ve bu sebeple her kezinde birden fazla kopyalama harekâtı yapmak gerekebiliyor.

aClipboard Manager programı ise bu sualin üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız programlardan bir tanesi. İçerisinde çok rakamda değişik yazıyı ya da dosyayı yakalayabilen uygulama, böylece bunları daha sonra basitçe dökümanlarınıza yapıştırmanıza ihtimal tanıyor. Birden fazla pano bilgisi kopyalamanın işleri oldukça süratlendirebildiğini düşünürsek netlikle döküman işleriyle uğraşanların sınaması gerekenler arasında yer alıyor.

Şayet panodaki tüm bilgilerin tamamen silinmesini isterseniz bunu tek bir butonla da çözebiliyor ve yeni bilgileri kopyalamaya başlayabiliyorsunuz. Fakat programın dikkate kıymet ehemmiyetli bir özelliği daha mevcut. Panoda yer alan bilgiler üzerinde farklılıklar yapabildiğiniz için yanlış yahut yetersiz kopyalanan bilgileri tertip etmek mevzusunda mesele yaşamanız da muhtemel değil.

Hem fiyatsız olması hem de çok basit kullanılır, sade bir arayüze sahip olması sayesinde programın belleğe bilgi kopyalama ve yapıştırma operasyonları sırasında size güçlük çıkarmayacağını söyleyebilirim. Bilgisayarınızın arkaplanında aralıksız olarak çalışmaya devam eden program, bu sayede meselesizce kopyalamaya başlamanızı sağlıyor.

Pano Yöneticisi BENZER İÇERİKLER
Pano Yöneticisi YAPILAN YORUMLAR