Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oyun Tartışması - Çalıştırabilir miyim

Oyun Tartışması – Çalıştırabilir miyim

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Game Debate – Can I Run It bilgisayarınızda rastgele bir oyunun çalışıp çalışmayacağını süratli ve basit bir biçimde bilmenize destekçi olan bir sistem ihtiyaçları bilme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir program olan Game Debate – Can I Run It esas olarak bilgisayarınızın ekipman özelliklerini inceliyor ve bilgisayarınızın oynamak istediğiniz oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağı hakkında size bilgi veriyor. Program bu iş için ilk adımda bilgisayarınızı ayrıntılı bir biçimde tahlil ediyor ve harekâtçı, ekran kartı ve RAM özelliklerini tespit ediyor. Bilgisayarınızın teçhizatsal özelliklerini belirledikten sonra program üzerinden oynamak istediğiniz oyunu aratıyorsunuz. Daha sonrasında ise neticeleri görüntüleyebiliyorsunuz.

Game Debate – Can I Run It neticeleri internet tarayıcınız üzerinde açıyor. Açılan karşılaştırma sayfasında ekipman özellikleriniz grafiksel bir görünümle oynamak istediğiniz oyunun asgari veya önerilen sistem ihtiyaçları ile karşılaştırılıyor. Game Debate – Can I Run It aralıksız aktüellenen bir veritabanına sahip olduğu için en aktüel oyunların sistem ihtiyaçlarına Game Debate – Can I Run It programı üzerini ulaşabiliyor ve karşılaştırmanızı yapabiliyorsunuz.

Game Debate – Can I Run It kolay bir arayüze sahip. Programı kullanmak için çok karışık operasyonlar yapmanıza da gerek yok. Programın eksi istikameti ise yalnızca ekran kartı, harekâtçı ve RAM lüzumlarını tahlil etmesi. İşletim sistemi ve depolama alanı ihtiyaçları program üzerinden karşılaştırılamıyor.

Oyun Tartışması – Çalıştırabilir miyim BENZER İÇERİKLER
Oyun Tartışması – Çalıştırabilir miyim YAPILAN YORUMLAR